Naši havkáči
04.05.2017 14:52


Dnes (2.1.2015) sme sa boli prejsť s našimi havkáčmi - Badym a Maxom. Badko sa veľmi tešil, najskôr chcel všetko preskúmať ale potom išiel pekne pomaličky. Maxík, ktorého viedla Katka, už vedel, ktorým smerom ideme. Tým smerom občas chodí na prechádzky. S obidvoma sme ešte neboli na prechádzke. Obaja sa naučili nosiť postroj. Maxík sa bojí obojka, ale ako náhle dostal postroj, hneď išiel k bráne a volal na prechádzku.
Tento deň bolo dosť mrazivo. Naobliekali sme sa a mohli sme ísť. Keď sme išli popri ceste skoro každý s auta sa pozeral na našich havkáčov. Sú jednoducho prenádherní.
Neskôr pridám aj fotky, teraz sa mi nedá.
Veronika
Ak by ste chceli vidieť viac fotiek našich havkáčov, tak nás najdete aj na instagrame.
Nájdete ma tam ako veronikasliacka a Katku ako ksliacka
Veronika
Dnes som bola s našimi miláčikmi vonku na záhrade. Aby som mala zopár nových fotiek na stránku.


Máme nového člena rodiny. Je to šteniatko bernského salašníckeho psa, volá sa Max.
Pred mesiacom, keď sme boli v záhrade trocha robiť tak sme mali dvoch strážcov.
Viem, že Badko mal už pred 9 dňami narodeniny ale skôr sa nedalo. Takže náš malý Badko má už Tri roky.
Tu je malý Beny trocha väčší. Rád má granulky, sem tam ukradne Badkovi kúsok piškóty z úst. Rád zapára do Badka ale keď sa mu niečo nepáči začne pišťať.